Představujeme novinku: krátkodobý pronájem EZS


2015-05-18 10:14:04


Období prázdnin a dovolených se blíží a s tím opět stoupá riziko útoků zlodějů na byty i rodinné domy. Policie každoročně v souvislosti s tímto obdobím apeluje na majitele, aby si své příbytky dobře zabezpečili. Novinkou a pro řadu lidí velmi výhodným řešením může být takzvaný krátkodobý pronájem elektronického zabezpečovacího systému. Novinka už je k dispozici.

„Letní prázdniny stejně jako letní měsíce jsou obdobím, kdy vyrážíme na cesty a opouštíme své domy a byty na delší dobu. Svá obydlí v této době mnoho lidí často zanechává bez dohledu a nedostatečně zabezpečená a to je výzva pro zloděje. Ze statistického hlediska vloupání do objektů jsou nejrizikovější právě období letních, zimních a jarních prázdnin,“ říká mluvčí Městského ředitelství policie Plzeň Hana Štefflová.

Krom trvalého zabezpečení domu nebo bytu elektronickým systémem, mají nově majitelé k dispozici poměrně čerstvou novinku. Společnost High Security nabízí krátkodobý pronájem elektronického zabezpečovacího systému. V praxi to znamená, že si lidé službu mohou objednat jen na konkrétní dobu dovolené. „Myšlenka se zrodila už během zimy, kdy se řada klientů na takovou službu ptala v souvislosti se zimními dovolenými. Několikrát jsme to v praxi vyzkoušeli a setkalo se to s ohlasem. Právě proto jsme se nyní na takovou službu zaměřili cíleně,“ vysvětluje ředitel společnosti High Security Luděk Bednář.

Bez starostí, s rychlou instalací a v plnohodnotné verzi! Krátkodobý pronájem zabezpečovacího systému nabízí i napojení na Pult centralizované ochrany.

Pronajmutí systému na určitou dobu znamená pro zájemce řadu výhod a nemusí se bát dlouhých instalací, vrtání v bytě těsně před odjezdem na dovolenou nebo toho, že by systém byl ve svých možnostech nějak omezený. „Jedná se o plnohodnotný bezdrátový systém zabezpečení, včetně dálkové ostrahy objektu formou napojení na Pult centralizované ochrany. Kromě samotného dohledu nad objektem to zahrnuje také dojezd naší výjezdové skupiny na místo v případě narušení. Instalace trvá několik hodin. Tento typ se standardně využívá,“ přibližuje Luděk Bednář.

Zájemci by si měli službu objednávat vždy nejpozději dva týdny před odjezdem na dovolenou, fungovat začíná systém v podstatě v den instalace. Základní ceny se pohybují od 800 korun na týden a právě jeden týden je minimální doba, pro kterou je možné krátkodobý pronájem zabezpečení sjednat.

Velkou výhodou je i to, že o instalaci se postarají přímo specialisté High Security. „V podstatě tím chráníme klienta před poškozením zařízení vlivem neodborného zacházení. Vzhledem k tomu, že jde o pronájem, samotné zařízení je stále majetkem společnosti, takže v případě poškození při chybné instalaci by z toho plynuly pro klienta nepříjemnosti,“ vysvětluje ředitel společnosti High Security.

Již v současné době je nová služba k dispozici a zájemci ji mohou objednávat. Bližší informace naleznou buď přímo v showroomu společnosti v Lobezské ulici 62 v Plzni, na webu www.highsecurity.cz nebo se mohou na společnost obrátit prostřednictvím emailu obchod@highsecurity.cz nebo telefonicky na číslo 775 612 915.

Back to top