Vyfoť klíč a odemkni si zámek Mostov! Máme pro tebe fotosoutěž!


2016-07-22 15:42:08


Vyhraj víkendový pobyt na Zámku Mostov pro dvě osoby! Co musíš udělat? Stačí opravdu málo.

Užij si s námi léto a vyhraj víkendový pobyt pro dvě osoby. Jako firma zabývající se zabezpečením bytů a domů víme, jak je správný zámek důležitý. Ještě důležitější je ale správný klíč. Vyfoť jakýkoliv klíč v jakékoliv podobě a pošli nám fotku! Na konci prázdnin vybereme výherce víkendového pobytu na zámku. A nezapomeňte, klíčem k vašemu bezpečnému domovu je protivloupani.cz!

Fotku s přihlašovacími údaji (jméno, věk, adresa, telefon) nám pošli mailem na adresu fotosoutez@protivloupani.cz nebo přes facebookovou stránku protivloupani. Dne 25. 8. 2016 vybere odborná porota nejzajímavější fotografii a soutěžícího odměníme pobytem ve Wellness Hotelu pro dvě osoby.

Pravidla soutěže:

1.) Soutěžící se do soutěže přihlásí zasláním fotografie s přihlašovacími údaji (jméno, příjmení, věk, adresa, telefon) buď mailem na adresu fotosoutez@protivloupani.cz nebo zasláním fotografie na facebookovou stránku protivloupani. Zasláním fotografie vyjadřuje souhlas s pravidly soutěže.

2.) Do soutěže budou zařazeny všechny fotografie, na nichž bude zachycen jakýkoliv klíč v jakékoliv podobě. Maximálně však 3 fotografie od jednoho soutěžícího. Fotografie musí být autorsky původní (pořízené soutěžícím) a soutěžící za ně zasláním do soutěže přebírá autorskou a právní odpovědnost.

3.) Fotografie mohou být zaslány nejpozději do 24.8.2016.

4.) Odborná porota vybere dne 25. 8. 2016 z přihlášených fotografií jednu, kterou bude považovat za nejzajímavější. Její autor se stane výhercem hlavní ceny a získá pobyt Zámku Mostov pro dvě osoby. Dále vybere porota další dvě fotografie, jejichž zasilatelé získají dárkové Vouchery na slevu na elektronický zabezpečovací systém, popřípadě kamerový systém.

5.) Výherci budou vyrozuměni e-mailem nebo telefonicky nejpozději do 26. 8. 2016 a bude s nimi dohodnut způsob převzetí výher.

6.) Pokud si výherci výhru nevyzvednou nejpozději do 10. 9. 2016, výhra propadá. Výhra není právně vymahatelná.

8.) Pořadatelem soutěže je společnost High Security s.r.o. a vyhrazuje si právo bez uvedení důvodu soutěž kdykoliv zrušit, prodloužit, případně jinak upravit.

7.) Soutěž probíhá od 22. 7. 2016 do 24. 8. 2016. Mohou se jím zúčastnit všichni obyvatelé ČR. Za nezletilé převezme výhru zákonný zástupce. Z účasti v soutěži jsou vyřazeni všichni zaměstnanci
pořadatele.

 

 

 

 

 

Back to top