fyzická ostraha vers. technické zabezpečení


2018-09-16 09:26:07


foto: High Security

Fyzická ostraha versus technické zabezpečení majetku. Při zajišťování ochrany majetku mají stále obě služby své zastoupení, přičemž ne zřídka se oba způsoby vzájemně kombinuji. To potvrzují i majitel plzeňské společnosti High Security Martin Kotýk i její ředitel Luděk Bednář. „Fyzická ostraha byla od počátku základem naší činnosti a přestože dnešní doba přinesla mnoho alternativ při ochraně majetku díky elektronickým systémům, stále registrujeme velkou poptávku,“ říká Martin Kotýk a dodává: „Samozřejmě nás to těší a jen se potvrzuje, že lidský faktor nelze všude nahradit.“

High Security působí v oblasti bezpečnosti již více než 16 let a za tu dobu si získala mnoho spokojených klientů z řad korporátních společností, institucí všeho druhu či soukromých osob. Kromě zmíněné fyzické ostrahy, nabízí veškeré formy technických řešení. Disponuje vlastním týmem specialistů na elektronické zabezpečovací a kamerové systémy, nabízí poradenství v showroomu v Lobezské ulici (protivloupani.cz), vlastní instalaci, správu a následný servis. „Z řad široké veřejnosti je samozřejmě větší poptávka po Hi-tech technologiích dnešní doby, kdežto firemní klientela se opírá o přítomnost našich pracovníků, kteří byť za využití technických prostředků, jsou stále nenahraditelní,“ doplňuje Luděk Bednář.

V noci ze středy 12. září na čtvrtek 13. září 2018 například zajistila fyzická ostraha High Security v Dýšině u Plzně pachatele, u něhož byly zjištěny při kontrole vozidla odcizené věci. To je jasný důkaz, že tato práce má smysl.

Společnost High Security se svými více než 250 zaměstnanci patří nejen mezi renomované firmy v oblasti bezpečnosti, ale i mezi zásadní zaměstnavatele v rámci Plzeňského kraje vůbec. Vedle uvedených služeb se specializuje na komplexní úklidový servis a v posledních létech i na činnost realitní kanceláře.

Do podvědomí veřejnosti se High Security dostala i díky svým charitativním projektům. Za zmínku stojí Vzpomínky na dětství na podporu dětského oddělení JIP FN Plzeň, každoroční sportovní turnaje z nichž je věnován výtěžek spolku ProCit či spolupráce při ME v para lukostřelbě letos v létě. „I tímto směrem se nadále chceme ubírat. Kromě dobrého pocitu, zde člověk potká mnoho zajímavých a inspirativních lidí, jejichž příběhy může vnímavý posluchač využít ve své profesi, a ne jen tam,“ uzavírá majitel společnosti Martin Kotýk.

Back to top